• Serwery TeamSpeak3

 • Serwery Voice VPS

EXTRASERV.pl jest najstarszą firmą oferującą serwery teamspeak. Wszystko zaczęło się w 2005 roku, kiedy to brak serwerów do komunikacji głosowej w Polsce zmusiły garstkę ludzi do uruchomienia własnego serwera. W 2006 roku ogromne zapotrzebowanie na serwery TS2 skutkowało rozpoczęciem działalności zajmującej się wyłącznie sprzedażą serwerów teamspeak. Zaczynaliśmy od jednego serwera stojącego w firmowej "komórce", posiadającego zaledwie 10mbit łącze. Na tamte czasy takie łącza były wystarczające, gdyż łącza klientów także nie były za wielkie :)

Z czasem liczba serwerów TS2 rosła, a zapotrzebowanie na łącze okazało się na tyle ogromne, że zmusiło to nas do przeniesienia usług do serwerowni w Niemczech. Po kilku latach jednak wróciliśmy do polskiej serwerowni, gdy tylko była taka możliwość. Naszym wyborem stała się serwerownia eTOP w Warszawie, która oferuje jedne z najlepszych połączeń do polskich operatorów. Na chwilę obecną posiadamy kilka mocnych serwerów, na których oferujemy wyłącznie serwery TeamSpeak 3.

Od kilku lat oferujemy także na zagranicznych serwerach usługę VoiceVPS. Usługa ta skierowana jest dla osób chcących posiadać duży serwer z bardzo dobrymi połączeniami dla całej Europy. Jest to odpowiednik serwerów VPS, jednakże ma przygotowany panel do obsługi serwerów TeamSpeak 3. Dzięki tej usłudze klientowi nie potrzebna jest znajomość systemu Linux, czy wiedza o instalacji serwera TS3 - panel zrobi wszystko za niego zaledwie jednym kliknięciem instalatora. Dodatkowo dla osób chcących posiadać swój własny "radiowęzeł" na serwerze TeamSpeak 3, oferujemy usługę MusicBot

Do wszystkich usług od samego początku poczynając już od starszych serwerów TeamSpeak 2 oferujemy swoim klientom panel, dzięki któremu praktycznie wszystko mogą wykonywać z poziomu przeglądarki. W miarę możliwości cały czas jest rozwijany, a przede wszystkim dostosowywany do nowszych wersji serwera Teamspeak 3.

Choć po 10 latach nie jesteśmy już jedynym i największym "hosterem" TeamSpeak, to mamy wielu zadowolonych klientów, a kilkunastu z nich jest z nami praktycznie od samego początku, co nas bardzo cieszy.

Dziękujemy serdecznie za zapoznanie się z naszą historią i zachęcamy do skorzystania z naszych usług, lub do pozostania z nami :)

Icon
Pomoc techniczna

Nasi pracownicy cały czas czekają na wasze pytania, które można zadawać poprzez panel klienta i opcję Pomoc Online, lub poprzez stronę Kontakt.Już wkrótce płatności za pomocą paysafecard.
 • 16 Sierpień 2016

  Aktualizacja dla serwerów VoiceVPS

  Ze względów bezpieczeństwa prosimy o jak najszybsze aktualizowanie swojej wersji serwerowej TS3 opcją w panelu!

  Serwer powinien zaktualizować się do wersji 3.0.13.2. Brak aktualizacji daje możliwość zawieszenie serwera przez osoby trzecie!

  OPCJA w panelu: AKTUALIZACJA VPS-a

 • 19 Luty 2016

  Aktualizacja serwerów TS3

  W dniu jutrzejszym w godzinach 6:00 do 10:00 (20 luty 2016) serwery TS3 zostaną zaktualizowane do najnowszej wersji 3.0.12.2

  W związku z tym w podanych godzinach mogą wystąpić przerwy w działaniu serwerów.

 • 7 Styczeń 2015

  Problemy z serwerami licencji Teamspeak.com

  Informujemy, że w związku z problemami po stronie producenta (serwer licencji nie działa) mogą wystąpić problemy w działaniu serwerów teamspeak (restarty, wyłączenia).

  Problem dotyczy wszystkich serwerów ts3 na świecie.

  W przypadku serwerów VoiceVPS wymagany jest ręczny restart usług VPS (serwera teamspeak 3)